Media

ZABAWKOWICZ

Pawawan Wielofunkcyjny 4 w1, Parawan Edukacyjny, Roller Ball

Parawan 4 w 1 to wielofunkcyjny mebel, idealny do codziennych, dziecięcych zabaw. Może posłużyć jako parawan, parawan-biurko, parawan-regał oraz parawan-domek dla lalek. Tworzą go czteroskrzydłowy parawan oraz półki i pionowe przegrody, oddzielające wnęki.

Vogue o nas

My Mini Home to czteroosobowa rodzina. Rodzice tworzą kolejne projekty, a dzieci testują ich praktyczne zastosowanie. Układ idealny! Wszystkie mebelki marki – stoliki, taborety, parawany wielofunkcyjne i domki – są równie piękne, co praktyczne. Wielofunkcyjne projekty łączą najwyższej jakości materiały z minimalistycznym designem. Jak podkreślają twórcy, ich priorytetem są bezpieczeństwo i wytrzymałość, ale również kreatywny rozwój maluchów i dobra zabawa dla całej rodziny.

Czasopismo – Czas na Wnętrze

Drewniany parawan podzieli strefy w pokoju dziecka, a po dodaniu poszczególnych elementów zamieni się w biurko, regał lub domek dla lalek.

MY MINI HOME

Ladne Bebe – Mam już biurko!

Najpierw przychodzi czas na stolik i niskie krzesełko, potem na biurko z prawdziwego zdarzenia. Wybrałyśmy kilka naszych ulubionych modeli. Szłyśmy według konkretnego klucza: liczą się funkcjonalność, jakość i uroda mebla. Przy większych modelach zależy nam, by podobały się nie tylko pierwszoklasiście, ale posłużyły potem nastolatkowi. Biurko potrafi stanowić prawdziwą ozdobę pomieszczenia.

Ladne Bebe – Niezbędnik przedszkolaka

Czytamy w domu i w przedszkolu, a książki zajmują naczelne miejsce w pokoju malucha. Ulubione tytuły Leon eksponuje na półce w kształcie domku – wiszącej i otwartej, w której lektury są na wyciągnięcie ręki (no, prawie, bo te z najwyższej kondygnacji podaje mama). Potrójna półka My Mini Home wygląda leciutko, ale to solidny i wytrzymały, a do tego bezpieczny mebel, idealny na pierwszą biblioteczkę malucha.

Okiem Joanny: edukacja przez zabawę

Zabawa rozwija wyobraźnię i jest wstępem do edukacji. Działa poprzez zmysły i poprzez angażowanie w aktywność. Jeśli mamy wokół siebie dobrze zaprojektowane zabawki, zamiast męczyć i przesadnie obciążać nasze dzieci, będą w naturalny sposób wspierać w nich poczucie własnej sprawczości i chęć na więcej.

Blog  ”baby by Ann”

Meble, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię

Mebelki MY MINI HOME to raj dla dziecięcej wyobraźni i samodzielności. Pomagają dziecku wzmocnić koordynację wzrokowo-ruchową oraz rozwinąć orientację przestrzenną….

Czyli minimalistyczne meble dla dzieci

Te meble rosną razem z dzieckiem, ale co najważniejsze, każdy z nich spełnia więcej niż tylko jedną funkcję. Dodatkowy ich atut to przetestowanie przez najbardziej wiarygodne źródło,…

5 marek, po które idę na Wzory

Wiecie za co lubię Wzory Targi  Designu? Za to, że mogę w jednym miejscu, w miłej atmosferze wyszukać niemal wszystkie prezenty świąteczne. Znajdę tam coś dla każdego. Od konkretu po uroczy drobiazg, którymi lubię obdarować samą siebie, w Mikołaja wierzę już umiarkowanie. W najbliższy weekend: 8-9 grudnia pójdę tam po prezenty gwiazdkowe dla moich dzieci, z dziećmi właśnie. Kłopotliwe?

Wióry lecą – stolarka dla kobiet i nie tylko

Domek Rotunda

O tym domku, a także o innych produktach tej marki, czyli My Mini Home, będzie niedługo osobny wpis na blogu, ale już teraz chciałam Wam pokazać to cudeńko. Domek Rotunda to tak naprawdę nie tylko domek, ale stolik, półka, a także wszystko, co nam się wymarzy, bo ten mebel ma naprawdę szereg zastosowań.

U nas na co dzień służy jako Kaziowa półeczka – dzięki podziałkom można świetnie wyeksponować zabawki, książki, pomoce. Jednocześnie w każdej chwili Rotunda może zmienić się w domek dla ludzików, świat dinozaurów,remizę strażacką i wiele, wiele innych.

Kitchen Helper 3 w 1, Parawan 4w1